Металокаркас маршових сходів

В наявності

Первоначальная цена составляла 33 000 ₴.Текущая цена: 29 700 ₴.

Можливі будь-які форми, кольори та розміри при індивідуальному виготовленні!

Характеристики сходів

Детали

Виробництво

Україна

Призначення

Внутрішнє (у приміщенні)

Матеріал каркасу сходів

Метал

Силова конструкція

Центральний косоур

Форма сходів

П-образна

Кількість маршів

2

Кількість майданчиків

1

Фарбування

Грунт

Замір по Києву БЕЗКОШТОВНИЙ

днів мінімальний термін виготовлення
0
років досвіду у виробництві сходів
0
років мінімальний термін служби
0
виготовлених сходів по всій Україні
0 +

Щоб ви остаточно переконалися, що нікуди більше ходити не треба, ми зняли для Вас процес проектування, виготовлення і монтажу сходів

Краще 1 раз побачити, ніж 100 разів почути;)

Всі представлені сходи можуть бути зроблені на замовлення будь-якого розміру та конфігурації

Коротко про Sensey Group

У виготовленні сходів бере участь значно більше різних фахівців, ніж може здатися на перший погляд.

Відразу ви думаєте «Ok, мені потрібна сходи, що може піти не так?».
Починаєте збирати інформацію і дізнаєтеся, що Вам доведеться працювати з цілою горою підрядників.

Для початку потрібен бетонний або металевий каркас. А ті люди, які зроблять каркас, виявляється, не займаються дерев’яними сходами.
Далі Ви знаходите столяра, який говорить, що каркас зроблений вкрай погано, і щоб обшити це чудо деревом потрібно заплатити, чуть-ли, що не подвійну таксу. Та ж історія повторюється і з перилами …

А можна замовити все в одному місці і заощадити багато нервових клітин. Що скажете?

Ми крокуємо в ногу з часом і, тому, все починається з комп’ютерного 3D-проекту, де заздалегідь враховуються всі нюанси.
Хоча, навіщо стільки тексту, вже після першої консультації Ви будете на 100% впевнені, що потрапили точно за адресою;)

Відповіді на поширені питання:

Гарантійний термін на бетонний або металевий каркас складає 60 місяців з моменту монтажу сходів. Гарантійний термін на комплектуючі: дерев’яні східці та перила складає 12 місяців з дня монтажу.

Рекомендації по отвору даються в кожному конкретному випадку. Отвір розраховується виходячи з особливостей і параметрів приміщення. Він розраховується виходячи з висоти від ступені, яка знаходиться під стелею 2го поверху в місці де починається проріз, до плит перекриття. У разі, якщо ця відстань менше 2х метрів, значить прем потрібно збільшувати, інакше при спуску можна битися об перекриття.

Каркас сходів ставиться ще на етапі голих стін. Можна навіть не лити на підлогу стяжку. Оздоблення деревом — це вже останній етап ремонту, монтується вже після поклейки шпалер. Тільки тут треба пам’ятати, що замовляти обшивку потрібно заздалегідь, так як термін її виготовлення становить близько 2х місяців. Сам-же каркас під сходи робиться, буквально, 2 тижні. При цьому спроектувати сходи вкрай бажано ще на етапі будівництва або, в ідеалі, перед ним, щоб ви точно знали, кокой отвір потрібно під неї залишити.

Маршем називається безперервний ряд ступенів. Як правило, їх число в одному марші не перевищує десяти, що викликано виключно міркуваннями зручності при підйомі або спуску. Якщо ж число ступенів повинно бути більше, то марш ділять на дві частини і відділяють їх один від одного проміжним майданчиком.

Косоур — це несучий елемент сходів, похила балка, на яку зверху укладаються сходові щаблі. Косоури бувають металеві, дерев’яні, залізобетонні. При цьому ступені зовсім не обов’язково виконувати з того ж матеріалу.
Тятива — це несуча похила балка. На відміну від косоура ступені кріпляться до неї не зверху, а з внутрішньої сторони, наприклад, вставляються в пази або гнізда.

Це ступені, розташовані безперервно по колу. У плані (вид зверху) вони або являють собою трапецію, або трикутник (мають змінну ширину). Забіжні щаблі встановлюються коли отвір не дозволяє зробити необхідну кількість ступенів для зручного підйому.
Поясню. Вся майданчик знаходиться на одній висоті. А на місці одного майданчика можна встановити до 8 ступенів.
Таким чином, сходи можна вписати навіть в маленький отвір.
Такі отвори забудовники роблять майже у всіх двухуровненвих квартирах для економії місця.
У приватних будинках, найчастіше, можна поставити майданчик. Як не крути, але з нею зручніше.

Глибиною проступи називається відстань по горизонталі між передніми крайками двох сусідніх ступенів. Висота проступи, бажано, повинна бути в межах від 240 до 270мм. З урахуванням нависання ступені в 30мм, можна буде використовувати стандартні щаблі глибиною 300мм і не переплачувати за виготовлення нестандартної дерев’яної щаблі надалі.

Висота ступенів – висота між двома супенькамі. Для зручної сходи, висота сходинки повинна бути в межах від 150 до 190мм. Причому, по-факту, іноді робимо і 200, це вже досить багато, але все-ж, доводиться, якщо немає можливості збільшити отвір, що дозволить збільшити кількість щаблів і тим самим знизити висоту кожної сходинки.

Як правило, кут підйому сходового маршу становить від 30 до 45 °. Варто відзначити, що ці дані ніяк не допоможуть спроектувати зручні забіжні щаблі, тому ми рекомендуємо рівнятися на зручну висоту і глибину ступені, ніж на кут нахилу маршу. Як і фактом він, завжди, виявляється в межах допустимого значення.

Ви, можливо, будете здивовані, але більше 90% сходів робляться на металевому каркасі. Навіть, якщо ви думаєте, що переду вами дерев’яні сходи, то, в переважній більшості випадків, це саме металокаркас обшитий деревом.

Хочете знати вартість Ваших сходів?

Розрахуйте онлайн!